Een videostatief met nivelleringsvoet waarmee u op elk type terrein een waterpas stand kunt bereiken.
- Reisformaat statief met nivelleringsvoet voor natuur- en landschapsfotografen en videografen
- 3 afneembare poten maken ombouw mogelijk tot monopods/boomarmen, of tot een tafelstatief met ingebouwde nivelleringsbasis.
- Alleen verkrijgbaar als statief met nivelleringsvoet, of in een set met een selectie van onze AirHed Cine-videokoppen
| Statief/functies: | Ingebouwde waterpasfunctie, driepootstatief met hoekkeuze, converteerbaar (van driepoot- naar eenpootstatief), afneembare statiefpoten, Rapid Latch System |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/max. draaggewicht: | 14 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | D-ring, multitool |
| Statief/max. werkhoogte: | 111 cm |
| Diversen/tas: | Draagtas |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Header model: | Jay |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Algemeen / Gewicht: | 1,41 kg |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 10 cm |
| Import Breedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Legends |
| Algemeen/opgevouwen lengte: | 40,5 cm |
| Statief/type voet: | Rubberen voetjes |
| Diversen/eigenschappen van de barlada: | Verstelbare riem |
| Importgewicht: | 1,41 |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Diverse kleurcategorie: | Oranje |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886339EAN:
