Als je een zwaardere uitrusting hebt en de voorkeur geeft aan een hendelklem, is de AirHed Pro Lever ideaal. De hendel kan worden aangepast voor links- en rechtshandigen.
- Arca Swiss-compatibele, afneembare hendelklem
- Ongelooflijk sterke kogelkop met een draagvermogen tot 40 kg / 88 lb
- Aanpasbaar voor rechts- of linkshandige gebruikers.
| Kop/kenmerken: | Afzonderlijke pan-vergrendeling, ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem, verstelbare basis |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Kop/koptype: | Kogel |
| Statief/snelkoppelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draagvermogen: | 40 kg |
| Invoerhoogte: | 89 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Algemeen/hoogte: | 8,9 cm |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, inbussleutel |
| Hoofd/kenmerken: | Vrijstaande pan-vergrendeling, ingebouwde waterpas, compatibel met Arca-Swiss-systeem, verstelbare voet |
| Modelnaam: | Lever |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Algemeen / Gewicht: | 382 g |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing AirHed Pro |
| Importgewicht: | 0,38 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Blauw |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Statiefkop |
| Hoek/panoramabeweging: | 360 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885677EAN:
