Voor fotografen die meer veelzijdigheid nodig hebben in een reisstatief dat tot grote hoogtes reikt en tot op grondniveau kan worden ingeklapt.
- Groot bereik van werkhoogtes, van grondniveau tot 1,90 m
- 3 afneembare poten maken ombouw tot monopods of tafelstatieven mogelijk
- De middelste kolom bestaat uit meerdere secties en biedt extra hoogte wanneer dat nodig is, maar maakt het toch mogelijk om het statief in te klappen tot een compact formaat voor transport
| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepootstatief naar monopod), afneembare poten, snelvergrendelingssysteem |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 190 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met Arca-Swiss-systeem, verstelbare voet |
| Hoofd/statiefbevestiging: | 1/4"-20-schroef |
| Diversen/tas: | Draagtas |
| Algemeen / Gewicht: | 1,87 g |
| Invoerdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Legends |
| Statief/type middenpoot in statief: | Opname |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendelingsring |
| Statief/kenmerken van de middenpoot: | Driedelig ontwerp |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draagvermogen: | 30 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Modelnaam: | Bucky |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Statief/min. werkhoogte: | 21,3 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 41 cm |
| Diversen/kenmerken van de draagtas: | Verstelbare riem |
| Importgewicht: | 1,87 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing Airhed Vu |
| Statief/opvouwbaar: | Ja |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886179EAN:
