| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, afneembare poten |
| Statief/schuifbereik van de middelste poot: | 29 cm |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 166 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem |
| Hoofd/statiefbevestiging: | 1/4-inch schroef |
| Diversen/tas: | Draagtas |
| Algemeen / Gewicht: | 1,82 kg |
| Importdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Punks |
| Statief/type middenpoot in statief: | Schuif |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 4 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/kenmerken van de middenpoot: | Afneembaar |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draaggewicht: | 18 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | D-ring, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Magnesiumlegering |
| Modelnaam: | Travis 2.0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 11,8 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/lengte ingeklapt: | 45,7 cm |
| Diversen/kenmerken van de barlada: | Scharnieropening |
| Importgewicht: | 1,82 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Zwart |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing AIRHED Neo |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885875EAN:
