| Inhoud van de verpakking: | (1) x basisplaat ¦ (1) x verticaal frame ¦ (1) x 1/4"-20-schroef |
| Algemeen / Type accessoire: | Snelkoppelingsplaat / L-beugel |
| Importhoogte: | 85 |
| Algemeen/hoogte: | 8,5 cm |
| Divers/kleur: | Koper |
| Koptekst model: | PD |
| Algemeen/breedte: | 3,8 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 94 g |
| Importdiepte: | 0 |
| Importbreedte: | 38 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Ellie |
| Importgewicht: | 0,30 |
| Accessoires/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, verstelbare lengte, 1/4"-20 schroef |
| Diverse kleurcategorie: | Oranje |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Accessoires/bestemd voor: | Statiefkop, camera |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885301EAN:
