| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepoot naar eenpootstatief), afneembare poten |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/max. draaggewicht: | 14 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Draagtas, schouderriem, D-ring |
| Statief/max. werkhoogte: | 111,2 cm |
| Diversen/wasbak: | Draagtas |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Header model: | Jay |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Algemeen / Gewicht: | 1,41 kg |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 10 cm |
| Import Breedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Legends |
| Algemeen/opgevouwen lengte: | 40,5 cm |
| Importgewicht: | 1,41 |
| Diverse kleurcategorie: | Grijs |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5056085300370EAN:
