| Algemeen / Type accessoire: | L-beugel |
| Import Hoogte: | 85 |
| Algemeen/hoogte: | 8,5 cm |
| Divers/kleur: | Koper |
| Algemeen/lengte: | 10,6 cm |
| Koptekst model: | Zelda-C |
| Algemeen/breedte: | 3,8 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 67 g |
| Importdiepte: | 0 |
| Importbreedte: | 38 |
| Koptekst productregel: | 3 Legged Thing |
| Importgewicht: | 0,20 |
| Accessoires/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, 1/4"-20 schroef |
| Diverse kleurcategorie: | Oranje |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Accessoires/bestemd voor: | Camera |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885110EAN:
