De Winston is krachtig en stabiel en is ontworpen met landschaps-, studio- en architectuurfotografie in gedachten.
- Gemaakt van 100% koolstofvezel, waardoor hij sterk genoeg is om tot 40 kg te dragen
- 3-delige poten zorgen voor een snelle opstelling
- Wordt compleet geleverd met AirHed Pro
| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepootstatief naar eenpootstatief), afneembare statiefpoten |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 194 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Compatibel met het Arca-Swiss-systeem |
| Hoofd/statiefbevestiging: | 1/4"-20-schroef |
| Diversen/tas: | Etui |
| Algemeen / Gewicht: | 2,05 kg |
| Invoerdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Pro |
| Statief/type middenpoot in statief: | Opname |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 3 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendelingsring |
| Statief/kenmerken van de middenpoot: | Omkeerbaar |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draagvermogen: | 40 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Modelnaam: | Winston 2.0 |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Statief/min. werkhoogte: | 23,1 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/lengte ingeklapt: | 61,2 cm |
| Diversen/kenmerken van de draagtas: | Verstelbare riem |
| Importgewicht: | 2,05 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing Airhed Pro |
| Statief/opvouwbaar: | Ja |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886186EAN:
