| Inhoud van de verpakking: | (1) x halve schaal - 75 mm ¦ (1) x vergrendelingshendel ¦ (1) x accessoirehaak ¦ (1) x draagtas - microvezel |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Algemeen / Type accessoire: | Schaaladapter |
| Importhoogte: | 143 |
| Algemeen/hoogte: | 14,3 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 231 g |
| Inlaatdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing |
| Importbreedte: | 0 |
| Import Gewicht: | 0,30 |
| Accessoires/kenmerken: | 3/8-inch-16 schroef |
| Algemeen/diameter: | 8,7 cm |
| Diverse kleurcategorie: | Oranje |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Accessoires/bestemd voor: | Statiefkop, statief |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5056085301025EAN:
