Zaara past perfect in de contouren van de Z9 en functioneert correct als een L-beugel, waardoor gebruikers de oriëntatie kunnen wijzigen en hetzelfde focusvlak kunnen behouden.
Zaara biedt gebruikers volledige toegang tot het batterijklepje en de onderste poorten aan de zijkant van de camera terwijl de basis gesloten is. De bovenste hoofdtelefoon- en microfoonaansluitingen zijn ook bereikbaar door de basis van de L-beugel uit te schuiven. Dit maakt ook internetdelen in staande stand mogelijk.
| Algemeen / Type accessoire: | L-beugel |
| Importhoogte: | 0 |
| Algemeen/hoogte: | 13,5 cm |
| Divers/kleur: | Donker |
| Algemeen/lengte: | 12,2 cm |
| Koptekst model: | Zaara |
| Algemeen/breedte: | 8,5 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 146 g |
| Import Diepte: | 0 |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productregel: | 3 Legged Thing |
| Importgewicht: | 0,00 |
| Accessoires/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, 1/4"-20 schroef |
| Compatibiliteitsinformatie/ontworpen voor: | Nikon Z9 |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekstmerk: | 3 Legged Thing |
| Accessoires/bestemd voor: | Camera |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886544EAN:
