| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepootstatief naar eenpootstatief), afneembare statiefpoten |
| Verpakte hoeveelheid per doos: | 1 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/kenmerken van de middenbuis: | Omkeerbaar, telescopisch, driedelig ontwerp |
| Statief/max. draagvermogen: | 30 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Karabijnhaak, D-ring |
| Statief/max. werkhoogte: | 182,1 cm |
| Diversen/koffer: | Etui |
| Algemeen/materiaal: | 8x koolstoffilter |
| Modelnaam: | Albert 2.0 |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Algemeen / Gewicht: | 1,87 kg |
| Importdiepte: | 0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 12,1 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Pro |
| Algemeen/opgevouwen lengte: | 43,1 cm |
| Importgewicht: | 1,87 |
| Statief/type middenpoot in statief: | Schieten |
| Algemeen/kleur: | Metallisch leigrijs |
| Diverse kleurcategorie: | Grijs |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885479EAN:
