Ultracompact statiefsysteem, ideaal voor wie op zoek is naar ultieme stabiliteit in een reisvriendelijk, lichtgewicht pakket.
- Ongelooflijk stabiel reisstatief met een draagvermogen tot 30 kg
- 3 afneembare poten maken ombouw tot monopods of tafelstatieven mogelijk
- Ultracompact wanneer ingeklapt - past in handbagage
| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepoot naar monopod), afneembare poten, snelvergrendelingssysteem |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 1,38 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem, verstelbare voet |
| Diversen/tas: | Draagtas |
| Algemeen / Gewicht: | 1,62 kg |
| Importdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Legends |
| Statief/type middenpoot in statief: | Opname |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendelingsring |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draagvermogen: | 30 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Modelnaam: | Ray |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Statief/min. werkhoogte: | 20,2 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 35,6 cm |
| Diversen/kenmerken van de draagtas: | Verstelbare riem |
| Importgewicht: | 1,62 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing Airhed Vu |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886254EAN:
