| Statief/functies: | Ingebouwde waterpasfunctie |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. draagvermogen: | 20 kg |
| Importhoogte: | 60 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Algemeen/hoogte: | 6 cm |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | 3/8-inch schroefadapter, multitool |
| Kop/statiefbevestiging: | 1/4-inch schroef |
| Algemeen/materiaal: | Magnesiumlegering |
| Algemeen/breedte: | 8 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 354 g |
| Invoerdiepte: | 80 |
| Importbreedte: | 80 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing |
| Importgewicht: | 0,30 |
| Algemeen/diepte: | 8 cm |
| Diverse kleurcategorie: | Groen |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Verstelbare voet |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5056085301018EAN:
