Heb je een langere snelkoppelingsplaat nodig voor je camera? Dan is de QR7 iets voor jou.
- Riembevestiging om de tas te dragen
- Extra plaatje als je meerdere camerabehuizingen hebt
- street cred met 20% gestegen
| Algemeen / Type accessoire: | Snelkoppeling voor camera |
| Importhoogte: | 0 |
| Header-model: | QR7 |
| Algemeen/breedte: | 6,2 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 53 g |
| Invoerdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing |
| Importbreedte: | 0 |
| Import Gewicht: | 0,00 |
| Algemeen/diepte: | 3,8 cm |
| Divers/materiaal: | Staal, rubber |
| Accessoires/eigenschappen: | Compatibel met het Arca-Swiss-systeem, 1/4-inch schroefdraad |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Accessoires/bestemd voor: | Statiefkop |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886377EAN:
