| Statief/functies: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepoot naar eenpootstatief), afneembare poten |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/afmetingen videokop: | 75 mm |
| Statief/max. draaggewicht: | 60 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Gereedschapsset, 75 mm komadapter, platte schotel |
| Statief/max. werkhoogte: | 156 cm |
| Diversen/wasbak: | Draagtas |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Header model: | Nicky |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Algemeen / Gewicht: | 2,4 kg |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 12,4 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Legends |
| Algemeen/lengte opgevouwen: | 59 cm |
| Diversen/kenmerken van de barlada: | Schouderriem, karabijnhaak |
| Import Gewicht: | 2,40 |
| Diverse kleurcategorie: | Grijs |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 4 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5056085300318EAN:
