Een videostatief met nivelleringsvoet waarmee je op elk type terrein een waterpas stand kunt bereiken.
- Reisformaat statief met nivelleringsvoet voor natuur- en landschapsfotografen en videografen
- 3 afneembare poten maken ombouw mogelijk tot monopods/boomstokken, of tot een tafelstatief met ingebouwde nivelleringsbasis.
- Alleen verkrijgbaar als statief met nivelleringsvoet, of in een set met een selectie van onze AirHed Cine-videokoppen
| Statief/functies: | Ingebouwde waterpasfunctie, driepootstatief met hoekkeuze, converteerbaar (van driepoot- naar eenpootstatief), afneembare statiefpoten |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 120 cm |
| Hoofd/kanteling graden: | 165 |
| Hoofd/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, ingebouwd vloeistofsysteem |
| Diversen/wasbak: | Draagtas |
| Algemeen / Gewicht: | 2,15 kg |
| Importdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Legends |
| Statief/type middenpoot in statief: | Opname |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draaggewicht: | 14 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Hoofd/panoramische graden: | 360 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, pan-hendel, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Modelnaam: | Jay |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Statief/min. werkhoogte: | 19,6 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 50,1 cm |
| Diversen/kenmerken van de draagtas: | Verstelbare riem |
| Importgewicht: | 2,16 |
| Hoofd/hoofdtype: | Panoramisch/kantelbaar |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Hoofd/naam van het hoofd: | 3 Legged Thing AirHed Cine |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886346EAN:
