| Statief/kenmerken: | Driepootstatief met hoekverstelling, afneembare poten |
| Statief/schuifbereik van de middelste poot: | 47 cm |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 186 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem |
| Hoofd/statiefbevestiging: | 1/4-inch schroef |
| Diversen/tas: | Draagtas |
| Algemeen / Gewicht: | 1,68 kg |
| Invoerdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Punks |
| Statief/type middenpoot in statief: | Schuif |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/kenmerken van de middenpoot: | Tweedelig ontwerp, afneembaar |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draaggewicht: | 14 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | D-ring, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Modelnaam: | Brian 2.0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 10,6 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 44,5 cm |
| Diversen/eigenschappen van de barlada: | Scharnieropening |
| Importgewicht: | 1,68 |
| Kop/koptype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Blauw |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing AIRHED Neo |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885905EAN:
