| Type service en ondersteuning: | 5 jaar garantie |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/max. draagvermogen: | 60 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Statief/max. werkhoogte: | 148 cm |
| Kop/statiefbevestiging: | 1/4" en 3/8" schroef |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Model header: | Alan 2.0 |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Algemeen / Gewicht: | 615 g |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 44 cm |
| Import Breedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Pro |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 44 cm |
| Importgewicht: | 0,61 |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Garantie/service en ondersteuning van de fabrikant: | Beperkte garantie - 5 jaar |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Monopod |
| Statief/aantal poten: | 5 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885783EAN:
