Meerdere camerabehuizingen? Schaf een of twee extra platen aan voor je AirHed Cine!
- Langere losmaakplaat voor niet-Cine-koppen
- Extra platen voor je AirHed Cine
| Algemeen / Type accessoire: | Snelkoppeling voor camera |
| Importhoogte: | 0 |
| Divers/kleur: | Donker |
| Algemeen/lengte: | 9 cm |
| Koptekst model: | QR-CINE-A |
| Algemeen/breedte: | 3,8 cm |
| Algemeen / Gewicht: | 80 g |
| Diversen/afwijzing van aansprakelijkheid met betrekking tot de kleur van de afbeelding: | Het getoonde product kan een andere kleur hebben |
| Invoer Diepte: | 0 |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productregel: | 3 Legged Thing |
| Importgewicht: | 0,00 |
| Diversen/materiaal: | Magnesiumlegering |
| Accessoires/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, 1/4"-20 schroef, 3/8-inch-16 schroef |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Merknaam: | 3 Legged Thing |
| Accessoires/bestemd voor: | Statiefkop |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886384EAN:
