Mobilskal Samsung Galaxy S25 Fe Kindsuit case - Black
Snygg design, elegant stil
Slimmat och med en super-snygg, fickvänlig design, Kindsuit Case är tillverkat av material från växtbaserade källor. Skalet finns i Black, Dark Blue och Brown och gör att din telefon ser chic och modern ut.
Något mjukt att hålla i handen
Kindsuit Case tillverkas med precision, med en insida klädd i slitstark mikrotwill som ger en mjuk känsla, adderar en touch av elegans och skyddar mot repor i vardagen.
Tillverkat med återvunna material
Kindsuit-fodralet består till 23 % av plast, varav minst hälften av den plasten kommer från material som redan förbrukats (PCM), vilket visar att bra design också kan vara miljövänlig.
| Ytfarg: | Monokromatiskt |
| Produktens farg: | Svart |
| Kompatibilitet: | Galaxy S25 FE |
| Brand kompatibilitet: | Samsung |
| Forpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Made with recycled materials: | Ja |
| Djup: | 11,4 mm |
| Recycled materials used for making: | Återvunnen plast |
| Inbyggt batteri: | Nej |
| Arendetyp: | Omslag |
| Bredd: | 80,4 mm |
| Vikt: | 27 g |
| Maximal skarmstorlek: | 17 cm (6.7") |
| Import Vikt: | 0.03 |
| Hojd: | 165,1 mm |
| Kompatibilitetsinformation/designat for: | Samsung Galaxy S25 FE |
| Material: | Konstläder, Microtwill, Plast |
| Import Farg Lev: | Svart |
| Diverse fargkategori: | Svart |
8806097670018EAN:
