Veelzijdig reisstatief voor algemeen gebruik, met 3 afneembare poten en de mogelijkheid om grote hoogtes te bereiken.
- Maximale hoogte van 1,86 m en minimale hoogte van 10,9 cm
- Gewicht bij een lengte van 42 cm
- Poten en kolom van koolstofvezel
| Statief/kenmerken: | Driepootstatief met hoekverstelling, afneembare poten |
| Statief/schuifbeweging bij de middelste poot van het statief: | 47 cm |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 186 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem |
| Hoofd/statiefbevestiging: | 1/4-inch schroef |
| Diversen/tas: | Draagtas |
| Algemeen / Gewicht: | 1,68 kg |
| Invoerdiepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Punks |
| Statief/type middenpoot in statief: | Schuif |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 5 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendelingsring |
| Statief/kenmerken van de middenpoot: | Tweedelig ontwerp, afneembaar |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draagvermogen: | 14 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | D-ring, multitool, tas voor statiefkop |
| Algemeen/materiaal: | Koolstofvezel |
| Modelnaam: | Brian 2.0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 10,9 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 42 cm |
| Statief/type voet: | Rubberen voetjes |
| Diversen/kenmerken van de draagtas: | Draagriem - scharnieropening |
| Import Gewicht: | 1,68 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing Airhed Neo 2.0 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886193EAN:
