| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Hoofd/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, 2 ingebouwde waterpassen |
| Statiefkop/statiefkop: | Komvormige kop |
| Hoofd/hoofdpositionering: | 2-richtingen |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Algemeen / Gewicht: | 737 g |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing |
| Diverse kleurcategorie: | Grijs |
| Koptekst merk: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statiefkop |
| Statief/snelkoppelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draaggewicht: | 10 kg |
| Invoerhoogte: | 96 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 361 |
| Algemeen/hoogte: | 9,6 cm |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, pan-hendel, draagtas |
| Statiefkop/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem, 2 ingebouwde waterpassen |
| Statiefkop/panoramabereik: | 361 |
| Algemeen/materiaal: | Magnesiumlegering |
| Header-model: | AirHed Cine-A |
| Statiefkop/plaatsing statiefkop: | 2-weg |
| Algemeen/breedte: | 6 cm |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Videocamera, camera |
| Importbreedte: | 60 |
| Importgewicht: | 0,74 |
| Hoofd/hoofdtype: | Komvormige kop |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5056085300226EAN:
