| Statief/kenmerken: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepootstatief naar eenpootstatief), afneembare statiefpoten |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/eigenschappen van de middenbuis: | Omkeerbaar |
| Statief/max. draagvermogen: | 40 kg |
| Import Hoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Karabijnhaak, D-ring |
| Statief/max. werkhoogte: | 185,3 cm |
| Diversen/koffer: | Etui |
| Algemeen/materiaal: | 8x koolstoffilter |
| Modelnaam: | Winston 2.0 |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Algemeen / Gewicht: | 1,73 kg |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Statief/min. werkhoogte: | 14,6 cm |
| Import Breedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Pro |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 61,2 cm |
| Importgewicht: | 1,73 |
| Statief/type middenpoot in statief: | Schieten |
| Algemeen/kleur: | Zeeblauw, aardebron |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 3 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885509EAN:
