| Statief/kenmerken: | Driepootstatief met hoekverstelling, ombouwbaar (van driepoot- naar eenpootstatief), afneembare statiefpoten |
| Verpakte hoeveelheid per doos: | 1 |
| Statief/max. werkhoogte: | 185,3 cm |
| Hoofd/kenmerken: | Compatibel met het Arca-Swiss-systeem |
| Statiefkop/statiefkop: | Kogel |
| Diversen/tas: | Etui |
| Algemeen / Gewicht: | 1,73 kg |
| Import Diepte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing Pro |
| Statief/type middenpoot in statief: | Opname |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Type product: | Statief |
| Statief/aantal poten: | 3 |
| Statief/type bevestiging voor statiefpoten: | Vergrendeling door te draaien |
| Statief/snelontgrendelingssysteem: | Ja |
| Statief/eigenschappen van de middenpoot: | Omkeerbaar |
| Statief/max. draagvermogen: | 40 kg |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, karabijnhaak, D-ring |
| Statiefkop/kenmerken: | Compatibel met Arca-Swiss-systeem |
| Algemeen/materiaal: | 8x koolstoffilter |
| Modelnaam: | Winston 2.0 |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Statief/min. werkhoogte: | 14,6 cm |
| Importbreedte: | 0 |
| Algemeen/ingeklapte lengte: | 61,2 cm |
| Import Gewicht: | 1,73 |
| Hoofd/hoofdtype: | Bol |
| Algemeen/kleur: | Zeeblauw, aardebruin |
| Kop/naam van de kop: | 3 Legged Thing Airhead Pro Lever |
| Statiefkop/naam op kop: | 3 Legged Thing Airhed Pro Lever |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244885523EAN:
