Als je een zwaarder kit hebt en de voorkeur geeft aan een hendelvergrendeling, is de AirHed Pro Lever ideaal. De hendel kan worden aangepast voor links- en rechtshandigen.
- Arca Swiss-compatibele afneembare hendelklem
- Ongelooflijk sterke balhoofd met een draagvermogen tot 40 kg
- Aanpasbaar voor rechts- of linkshandige gebruikers.
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Statief/snelkoppelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draaggewicht: | 40 kg |
| Invoerhoogte: | 0 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Algemeen/hoogte: | 8,8 cm |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat, inbussleutel, multitool, tas voor statiefkop |
| Hoofd/kenmerken: | Afzonderlijke pan-vergrendeling, ingebouwde waterpas, compatibel met Arca-Swiss-systeem, verstelbare basis |
| Modelnaam: | Lever |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Algemeen / Gewicht: | 328 g |
| Inbouwdiepte: | 0 |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing AirHed Pro |
| Importgewicht: | 0,00 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Donker |
| Diverse kleurcategorie: | Oranje |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Statiefkop |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5060244886278EAN:
