| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem, verstelbare basis |
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Kop/kop type: | Kogel |
| Statief/snelkoppelingssysteem: | Ja |
| Statief/max. draaggewicht: | 40 kg |
| Invoerhoogte: | 100 |
| Hoofd/panoramische draaihoek: | 360 |
| Algemeen/hoogte: | 10 cm |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Snelkoppelingsplaat |
| Hoofd/kenmerken: | Ingebouwde waterpas, compatibel met het Arca-Swiss-systeem, verstelbare basis |
| Modelnaam: | Vu |
| Statief/ondersteunde apparaten: | Camera |
| Algemeen / Gewicht: | 366 g |
| Importdiepte: | 0 |
| Importbreedte: | 0 |
| Koptekst productlijn: | 3 Legged Thing AirHed Vu |
| Importgewicht: | 0,37 |
| Hoofd/hoofdtype: | Kogel |
| Algemeen/kleur: | Blauw |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Koptekst: | 3 Legged Thing |
| Algemeen / Producttype: | Statiefkop |
| Hoek/panoramabereik: | 360 |
Deze tekst is automatisch vertaald, er kunnen fouten in staan.
5056085300493EAN:
