Samsung VG-SCFC43SGMXC
Förnya utseendet på din Samsung The Frame 43" med en stilren, magnetisk ram – enkel att montera och anpassad för flera modeller.
Anpassningsbar ram
Utformad för att se ut precis som kanterna på en tavelram har det aldrig varit enklare att anpassa din Frame TV så att den passar din smak, ditt utrymme eller helt enkelt det konstverk som ska visas.
Ett enkelt sätt att få en annan look
Det är enkelt att byta ut ramen när du vill ha något nytt - allt som krävs är ett enkelt handgrepp. De fästs magnetiskt på Frame TV, så det är enklare än du tror - det är bara att rada upp dem och snäppa på dem.
Denna ram är specifikt designad för 43" modeller av Samsungs Frame TV, inklusive GQ43LS03AAU, QA43LS03AAW, QE43LS03AU.
| Service och support typ: | 1 års garanti |
| Header forpackad kvantitet: | 1 |
| Avsedd for: | TV |
| Matt och vikt brutto/emballagets hojd: | 9 cm |
| Designat for: | Samsung GQ43LS03AAU, GQ43LS03BAU, GQ43LS03BGU, QA43LS03AAW, QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QE43LS03BAU, QE43LS03BGU, QN43LS03AAF, QN43LS03AAG, QN43LS03ADF, QN43LS03BAF, QN43LS03BDF, TQ43LS03BGU |
| Emballagets vikt: | 1.42 kg |
| Produktmaterial: | Metall |
| Vikt: | 840 g |
| Allmänt / Vikt: | 840 g |
| Import Djup: | 0 |
| Header produktlinje: | Samsung |
| Diverse farg: | Sandguld |
| Matt och vikt brutto/emballagets djup: | 9.4 cm |
| Allmant/kompatibel skarmstorlek: | 43" |
| Kompatibilitetsinformation/designat for: | Samsung GQ43LS03AAU, GQ43LS03BAU, GQ43LS03BGU, QA43LS03AAW, QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QE43LS03BAU, QE43LS03BGU, QN43LS03AAF, QN43LS03AAG, QN43LS03ADF, QN43LS03BAF, QN43LS03BDF, TQ43LS03BGU |
| Import Farg Lev: | Guld |
| Diverse fargkategori: | Guld |
| Forpacknings innehall: | Topp- och bottenfästen (974.6 x 28 x 17.7 mm), vänster och höger fästen (562,8 x 28 x 17,7 mm) |
| Header marke: | Samsung |
| Allmänt / Typ av produkt: | Dekorativ ram |
| Service och support: | Begränsad garanti - 1 år |
| Allmänt/avsett för: | TV |
| Färg: | Sandguld |
| Import Höjd: | 0 |
| Matt och vikt brutto/emballagets vikt: | 1.42 kg |
| Emballagets bredd: | 105.8 cm |
| Header modell: | VG-SCFC43SGM |
| Import Bredd: | 0 |
| Allmant/produktmaterial: | Metall |
| Kompatibel skarmstorlek: | 43" |
| Import Vikt: | 0.00 |
| Matt och vikt brutto/emballagets bredd: | 105.8 cm |
| Emballagets hojd: | 9 cm |
| Emballagets djup: | 9.4 cm |
| Allmant/forpacknings innehall: | Top and bottom brackets (974.6 x 28 x 17.7 mm), left and right brackets (562.8 x 28 x 17,7 mm) |
| Allmän/färg: | Sandguld |
| Typ av produkt: | Dekorativ ram |
| Tillverkarens garanti/service och support: | Begränsad garanti - 1 år |
