AOC Gaming U32G3X/BK 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz
Art.nr: C60424
Voeg toe aan winkelwagen
Verzendtijd:  5-8 werkdagen
  • Qliro Checkout
  • 50.000+ producten
  • Snelle bezorging
Productinformatie
Picture by Picture (PbP)
Display Port
Den nyeste displayinterfacestandard fra VESA, DisplayPort, kan også overføre lyd, USB og andre slags data. DisplayPort version 1.2-1.2a understøtter op til 165 Hz ved 1440p, 75 Hz ved 2160p, version 1.3 understøtter op til 240 Hz ved 1440p, 120 Hz ved 2160p, og versionen 1.4 understøtter HDR10-specifikationer.
HDMI 2.1
Flicker Free
Low Blue Light
Indbyggede højttalere
Kensington Lock
Dial point giver et mere nøjagtigt og præcist sigte
Højdejusterbar stander
Drejning
UHD (4K)-opløsning
IPS panelet
Adaptive sync
Opdateringsrate på 144Hz
Få udstyret med to gange billedhastigheden, i forhold til andre skærme, og vink farvel til at billedet hakker og har slørede bevægelser. Med en 144 Hz opdateringsfrekvens bliver billederne skarpere og billedstrømmen mere glidende, dermed kan du justere dine skud præcist og sætte pris på high-speed racerløb i al deres herlighed.
Adaptive-Sync teknologi:NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
Dimensioner (B x D x H) - med stander:71.53 cm x 25.88 cm x 58.71 cm
Energiklasse:Klasse F
Enhedstype:LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 32""
Farve:Sort, rød
Farve support:1,07 milliarder farer (8-bit + FRC)
Farvespektrum:122% sRGB (CIE 1931), 95% DCI-P3 (CIE 1976)
Formatforhold:16:9
Gaming:Ja
Input-stik:2xHDMI, 2xDisplayPort
Justeringer til display-position:Højde, drejbar, tilt
Kontrastforhold:1000:1 / 80000000:1 (dynamisk)
Lokalisering:Europa
Overensstemmelsesstandarder:WEEE
Paneltype:IPS
Producentgaranti:3 års garanti
Produktbeskrivelse:AOC Gaming U32G3X/BK - LED-skærm - 32"" - HDR
Responstid:1 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Skærmbelægning:Blændfri, 3H Hard Coating
Spænding:AC 100-240 V (50/60 Hz)
Standard opløsning:4K UHD (2160p) 3840 x 2160 ved 144 Hz