AOC 25G3ZM/BK G3 Series LED-Skärm för Gaming 24,5''
Art.nr: 38-98253
Voeg toe aan winkelwagen
Verzendtijd:  5-8 werkdagen
  • Qliro Checkout
  • 50.000+ producten
  • Snelle bezorging
Productinformatie
AOC 25G3ZM/BK ger dig förutsättningarna som krävs oavsett om du är en e-sportare, gamer eller en vardagsspelare. Skärmen har en 24, tums VA-panel med FHD-upplösning ShadowControl och superhögt kontrastförhållande på 3000:1. Tack vare 240 Hz uppdateringsfrekvens, Adaptive Sync, låg ingångsfördröjning och 1 ms GTG kan du vara snabbast när det väl gäller
Produktspecifikationer:
Skärmtyp: LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
Energiklass: Klass E
Energiklass (HDR): Klass E
Diagonal storlek: 25"
Synlig diameter: 24,5"
Adaptive-Sync-teknik: AMD FreeSync Premium
Paneltyp: VA
Bildförhållande: 16:9
Standardupplösning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz
Pixlar per tum: 90
Ljusstyrka: 300 cd/m²
Kontrastförhållande: 3000:1 / 80000000:1 (dynamiskt)
Displayfärger: 16,7 miljoner färger
Färgspektrum: 100 % sRGB (CIE 1931), 92 % DCI-P3 (CIE 1976)
Svarstid: 1 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet: 48 - 240 Hz
Horisontell uppdateringsfrekvens: 30 - 255 kHz
Spel: Ja
Horisontell betraktningsvinkel: 178
Vertikal betraktningsvinkel: 178
Skärmbeläggning: Bländfri
Bakgrundsbelysningsteknik: WLED
Färg: Svart, röd
Mått (B x D x H): 55,73 cm x 25,88 cm x 37,8 cm - med stativ
Vikt: 4,24 kg
Gränssnitt: 2 x HDMI 2.0, 2 x DisplayPort 1.2, Hörlurar
Mekanisk
Justeringar för displayposition: Höjd, vridning (rotation), vridbar, tilt
Lutningsvinkel: -5/+23
Vridvinkel: 60
Höjdjustering: 130 mm
VESA monteringsgränssnitt: 100 x 100 mm