Intenso W30C Power Adapter
Intenso W30C GaN-nätadapter sätter en ny standard för vad som är möjligt. Den kompakta storleken gör den perfekt som följeslagare på resan och laddar din smartphone snabbt och smidigt, oavsett vart du befinner dig.
Perfekt laddning
Låt dig inte luras av dess kompakta storlek – effekten är enorm och laddar din smartphone med 30 watt på nolltid. Den fjäderlätta designen gör den till den perfekta följeslagaren för resenärer och yrkesverksamma som ofta är på språng. Oavsett var du hamnar, oavsett om det är på ett café i Paris eller på semester i Karibien – tack vare stödet för nätspänningar från 100 till 240 volt kan denna nätadapter användas över hela världen. I sällsynta fall krävs en landspecifik adapter.
Dyk in i framtidens laddningsteknik
Den nya galiumnitridteknologin (GaN) gör W30C inte bara kompakt och lätt, utan också otroligt energieffektiv. Ladda dina enheter med blixtens hastighet och lämna ett grönt fotavtryck för miljön.
| Service och support: | Begränsad garanti - 2 år |
| Färg: | Vit |
| Standarder som foljs: | UKCA, WEEE 2012/19/EC |
| Import Höjd: | 36 |
| Produkttyp: | Strömadapter |
| Inmatningsanslutningar: | Eurokontakt (ström CEE 7/16) |
| Natspanning: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Stromenhetens driftlagen: | USB-C - 30 W - 20 V - 1.5 A ¦ USB-C - 30 W - 15 V - 2 A ¦ USB-C - 30 W - 12 V - 2.5 A ¦ USB-C - 27 W - 9 V - 3 A ¦ USB-C - 15 W - 5 V - 3 A ¦ PD PPS - 30 W - 3.3 - 11 / 3.3 - 16 V - 3/2 A |
| Utdatakontakter: | 24 pin USB-C |
| Djup: | 3.22 cm |
| Bredd: | 3.592 cm |
| Vikt: | 48.5 g |
| Import Djup: | 32 |
| Import Bredd: | 68 |
| Antal inkommande anslutningar: | 1 |
| Effekt: | 30 Watt |
| Import Vikt: | 0.05 |
| Import Effekt: | 30.00 |
| Max elektrisk strom: | 3 A |
| Hojd: | 6.82 cm |
| Material: | Plast |
| Tillford spanning: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Import Farg Lev: | Vit |
| Snabbladdningsteknik: | Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 4.0, PD/PPS |
