PanzerGlass Safe Samsung Galaxy S25+ Ultra-wife fit w. Aligner
Skydda din telefon från spräckta skärmar med ett original skärmskydd från SAFE. by PanzerGlass®?. Det härdade glaset fungerar som en diskret krockkudde som skyddar din telefon genom att absorbera stötar och ge ett högt skydd mot repor utan att kompromissa med enhetens funktionalitet och utseende. Det har också en smutsavvisande beläggning som minskar spår av fingeravtryck och fett.
Installationen är enkel. Vanligtvis räcker ett försök, och om du behöver fler, oroa dig inte, skärmskyddet kan sättas om upp till 200 gånger. Vi har till och med inkluderat enkla steg-för-steg-instruktioner samt en QR-kod för snabb åtkomst till vår online-instruktionsvideo. Och kom ihåg: När skärmskyddet är applicerat kommer du aldrig mer att frukta synen av din telefon som faller i marken med skärmen först. Det kanske inte händer, men om det gör det, kommer du att ångra att du inte klickade på "lägg till i varukorgen".
Skärmskyddet förlänger livslängden på din telefon så att du en dag kan lämna den vidare till någon annan som kommer att älska den lika mycket som du gör. Detta är ett sätt att arbeta mot en mer hållbar framtid.
| Protector type: | Genomskinligt skärmskydd |
| Torr applicering: | Ja |
| Appliceras utan bubblor: | Ja |
| Rengoringsduk: | Ja |
| Skyddsfunktioner: | Reptålig, Stöttålig |
| Brand kompatibilitet: | Samsung |
| Ramtyp: | Utan ram |
| Installationsbricka: | Ja |
| Djup: | 0,37 mm |
| Bredd: | 72,2 mm |
| Vikt: | 9 g |
| Forpackningens bredd: | 108 mm |
| Maximal skarmstorlek: | 17 cm (6.7") |
| Rengoringssats: | Ja |
| Vikt inkl forpackning: | 48 g |
| Installationssatt: | Helt självhäftande |
| Rundade kanter: | Ja |
| Kompatibilitetsinformation/designat for: | Samsung Galaxy S25+ |
| Material: | Härdat glas, Polyetentereftalat (PET), Silikon |
| Hojd: | 195 mm |
| Import Farg Lev: | Transparent |
| Diverse fargkategori: | Genomskinlig |
| Skarmstorled h x b: | 154,84 x 72,19 mm |
| Skyddar mot fingeravtryck: | Ja |
| Produktens farg: | Transparent |
| Kompatibilitet: | Samsung - Galaxy S25+,Samsung - Galaxy S24 Plus |
| Tjocklek: | 0,37 mm |
| Forpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Torr duk: | Ja |
| Vatservett: | Ja |
| Oleofob belaggning: | Ja |
| Laddjup: | 12 mm |
| Harmonized system hs kod: | 7007190000 |
| Ursprungsland: | Kina |
| Import Vikt: | 0.02 |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Latt att rengora: | Ja |
| Latt att ta bort: | Ja |
| Latt att applicera: | Ja |
