Rainbow Line 128 GB Red
Intenso Rainbow Line 128 GB är ett USB-minne i färgglad design i en snygg röd färg – perfekt för att lagra och dela filer på ett enkelt och säkert sätt. 128GB ger dig massor lagringsutrymme för dina bilder, videor och andra filer. Med dess smidiga storlek (65 mm höjd x 19 mm bredd x 9 mm djup) är USB-minnet enkelt att ta med sig överallt. Oavsett om du behöver transportera viktiga arbetsfiler eller vill dela foton och videor med vänner, passar detta lilla kraftpaket perfekt i fickan eller väskan.
| Granssnittstyp: | USB 2.0 |
| Service och support: | Begränsad garanti - 2 år |
| Färg: | Transparent röd |
| Import Höjd: | 65 |
| Produkttyp: | USB flash-enhet |
| Egenskaper: | LED-åtkomstindikator |
| Lagringshastighet: | Upp till 6.6 MB/s |
| Minneskapacitet: | 128 GB |
| Djup: | 19 mm |
| Bredd: | 65 mm |
| Vikt: | 6 g |
| Import Djup: | 9 |
| Import Bredd: | 19 |
| Lashastighet: | Upp till 28 MB/s |
| Import Vikt: | 0.01 |
| Hojd: | 9 mm |
| Import Farg Lev: | Transparent |
| Operativsystem erfordras: | Apple MacOS X 10.x, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
4034303029976EAN:
