Samsung Fjärrkontroll VG-TM1240AN
Samsung TM1240AN är en lättanvänd fjärrkontroll för de flesta av Samsungs TV-apparater.
Kompatibel med alla LED, QLED, The Frame och Sero.
| Färg: | Svart |
| Import Höjd: | 23 |
| Allmänt/höjd: | 22,7 mm |
| Emballagets bredd: | 6.8 cm |
| Typ av enhet: | Fjärrkontroll |
| Allmänt/bredd: | 45 mm |
| Djup: | 2.27 cm |
| Bredd: | 4.5 cm |
| Allmänt / Vikt: | 103 g |
| Import Djup: | 175 |
| Import Bredd: | 45 |
| Import Vikt: | 0.10 |
| Allmänt/djup: | 175 mm |
| Emballagets hojd: | 19.63 cm |
| Emballagets djup: | 2.95 cm |
| Hojd: | 17.5 cm |
| Material: | Plast |
| Import Farg Lev: | Svart |
| Diverse fargkategori: | Svart |
| Enheter som stods: | TV |
8806094567083EAN:
