Intenso Buds T300A True Wireless Earphones - Black
Intenso Buds tar in-ear-lurar till en ny nivå. Oavsett om du videosamtalar med vänner, tränar, reser eller streamar hemma, så sviker inte Intenso Buds dig - störande bakgrundsljud hör till det förflutna. Den ergonomiska designen på de trådlösa lurarna och de olika medföljande örontopparna gör att Intenso Buds sitter bekvämt i dina öron och håller dig uppkopplad hela dagen utan att du missar en låt eller ett samtal. Med aktiv brusreducering och transparent läge är Intenso Buds dina perfekta trådlösa hörlurar för vardagen.
Intuitiv touchkontroll
De praktiska touchfunktionerna gör det extra enkelt att styra ljudet via lurarna och ringa samtal handsfree.
Driver för extra djup bas
De specialanpassade högtalarelementen i lurarna ger en exceptionellt djup bas. Upplev musik och ljudeffekter i en helt ny dimension - kraftfullt, precist och fängslande.
Röstassistentstöd
Få åtkomst till röstassistenter som Siri, Google Assistant eller Alexa med en knapptryckning. Styr din musik, svara på samtal, ställ frågor - allt med din röst, allt med dina Intenso Buds.
Fantastisk batteritid
Upp till 10 timmars speltid på en enda laddning av lurarna
Upp till 35 timmars speltid med laddningsdosan
Funktioner
- Aktiv brusreducering (ANC) - skapa en fängslande ljudmiljö genom att aktivt reducera störande omgivningsljud.
- Transparent läge - behöver du höra viktiga tillkännagivanden? Aktivera det transparenta läget så missar du inget trots musiken.
- Musikläge - för balanserat musiknjutande och kräsna musikälskare.
- Spelläge - extra låg latency för den mest autentiska spelupplevelsen. Fördjupa dig i spelet med det krispiga ljudet från dina trådlösa Intenso Buds.
| Inkluderade tillbehör: | USB-C till USB-A-kabel, laddningsfodral (400 mAh), 3 par överdrag |
| Import mikrofontyp: | Ja |
| Min temperatur vid drift: | 0 °C |
| Anslutningsteknik: | Trådlös |
| Ljudutgangslage: | Stereo |
| Mått och vikt komponenter: | Öronsnäcka: 4.4 g ¦ Laddningsfodral: 6.1 cm x 2.6 cm x 4.8 cm / 31 g |
| Bluetooth ljudcodec: | SBC |
| Horlursmodell: | In-ear |
| Impedans: | 32 ohm |
| Frekvensrespons: | 20 - 20000 Hz |
| Laddningstid: | 2 h |
| Runtime details: | (med medföljande laddningsväska): upp till 35 timmar |
| Import Djup: | 27 |
| Import laddareingår1: | Nej |
| Import spec mikrofon: | 1 |
| Reglage: | Röstassistent, svara/avsluta, nästa/föregående låt, spela/pausa, avvisa samtal, ANC/öppenhet, spel/musikläge, på/av |
| Min temperatur vid forvaring: | -10 °C |
| Ytterligare funktioner: | Transparensläge |
| Bluetoothversion: | Bluetooth 5.3 |
| Import modell: | T302A |
| Import Farg Lev: | Svart |
| Funktioner: | Beröringskontroll |
| Import usbpowerdelivery1: | Nej |
| Tradlos teknik: | Bluetooth |
| Import anslutningkabelellertrådlös: | Trådlös |
| Max temperatur vid drift: | 40 °C |
| Kapacitet: | 50 mAh |
| Formfaktor: | Inbyggd |
| Service och support: | Begränsad garanti - 2 år |
| Färg: | Svart |
| Import Höjd: | 50 |
| Rekommenderad anvandning: | Bärbar elektronik |
| Membran: | 13 mm |
| Driftstid upp till: | 10 h |
| Max temperatur vid forvaring: | 45 °C |
| Import Bredd: | 62 |
| Anslutningstyp: | USB-C (endast ström) - på laddningsfodral |
| Import spec tilkobling: | Trådlös |
| Import Vikt: | 0.04 |
| Batteri : | Hörlursbatteri, laddningsbart |
| Max manoveravstand: | 15 m |
| Typ av produkt: | True wireless-hörlurar - Bluetooth - trådlös |
| Bluetoothprofiler: | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Headset Profile (HSP), handsfree-profil (HFP), Serial Port Profile (SPP) |
| Kabeldetaljer: | USB-A to USB-C cable |
| Import brusreducering1: | Ja |
