D-Link-router R15 Eagle Pro AI Wi-Fi AX1500
D-Link De R15 Eagle Pro AI is een krachtige WiFi 6-router die het netwerk automatisch optimaliseert voor een snellere en stabielere verbinding. Hij is perfect geschikt voor huishoudens met veel aangesloten apparaten, waar streaming, gaming en slimme apparaten een betrouwbare verbinding nodig hebben.
Geoptimaliseerde prestaties met AI-technologie
Met AI Wi-Fi Optimizer maken je apparaten altijd verbinding met het beste kanaal voor maximale snelheid. AI Traffic Optimizer geeft prioriteit aan belangrijk internetgebruik, wat zorgt voor een soepele ervaring bij zowel streamen als gamen.
Snelle en stabiele verbinding
WiFi 6-technologie biedt tot vier keer meer netwerkcapaciteit dan eerdere generaties. MU-MIMO en OFDMA zorgen ervoor dat meerdere apparaten tegelijkertijd gebruik kunnen maken van het netwerk zonder dat dit ten koste gaat van de snelheid. Beamforming-technologie richt het signaal bovendien rechtstreeks op de apparaten, wat de dekking in het hele huis verbetert.
Bekabeld en draadloos in perfecte combinatie
Voor een nog snellere verbinding beschikt de router over drie gigabit LAN-poorten voor bekabelde apparaten. Hij is ook compatibel met mesh-netwerken, waardoor u de dekking eenvoudig kunt uitbreiden met een E15 WiFi-extender vD-Link.
Beveiliging en eenvoudig beheer
WPA3-versleuteling beschermt het netwerk tegen ongeoorloofde toegang en cyberdreigingen. Ouderlijk toezicht maakt het eenvoudig om internettoegang in te plannen en te beperken, terwijl het gastnetwerk het hoofdnetwerk privé houdt.
Eenvoudige installatie en spraakbesturing
De router is eenvoudig te bedienen via de EAGLE PRO AI-app, waarmee u het netwerk kunt monitoren en optimalisatiesuggesties kunt krijgen. Hij is ook compatibel met Amazon Alexa en Google Assistant voor eenvoudige spraakbesturing.
Technische specificaties
D-LinkR15 Eagle Pro AI is een draadloze router met drie gigabit LAN-poorten en ondersteuning voor zowel draadloze als bekabelde verbindingen. Hij heeft vier externe antennes, WiFi 6 en een maximale snelheid van 300 Mbps bij 2,4 GHz en 1201 Mbps bij 5 GHz.
De router heeft afmetingen van 25,16 x 19,42 x 16,65 cm en weegt 300 gram.
Een slimme keuze voor een verbonden huis
D-LinkDe R15 Eagle Pro AI is een router die een snelle en stabiele verbinding biedt voor het hele gezin. Met geavanceerde AI-technologie, hoge beveiliging en eenvoudig beheer is het een perfecte keuze voor een slim en verbonden huis.
| Aansluitingstechnologie: | Bekabeld, draadloos |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | 0 °C |
| Diepte: | 16,647 cm |
| Breedte: | 25,164 cm |
| Gewicht: | 300 g |
| Slimme assistent: | Google Assistant, Alexa |
| Protocollen voor beheer op afstand: | HTTP |
| Hoogte: | 19,418 cm |
| Statusindicatoren: | Stroomvoorziening, internet, 5 GHz, 2,4 GHz |
| Import Kleur Lev: | Wit |
| Functies: | SPI, bescherming tegen DoS-aanvallen, MAC-adresfiltering, Mesh-netwerk, WPS, anti-spoofingbescherming, dynamische IP-modus, MU-MIMO-technologie, beamforming-technologie, gasttoegang, DMZ-ondersteuning, VLAN-tagging, TWT, internetsnelheidstest, BSS-coloring, AI Wi-Fi Optimizer, AI Mesh Optimizer, AI Traffic Optimizer, AI Parental Control, gezondheidsmodus |
| Versleutelingsalgoritme: | WPA2, WPS, WPA3 |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 40 °C |
| Vereist besturingssysteem: | Apple MacOS X 10.6 of hoger, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Capaciteit: | Gelijktijdige streams: 4 ¦ Aangesloten apparaten: 128 |
| Luchtvochtigheid tijdens gebruik: | 10 - 90% RV (niet-condenserend) |
| Ondersteunde standaarden: | IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IC, FCC |
| Compatibel met Internet of Things (IoT): | Ja |
| Model: | Desktopmodel |
| Prestaties: | Maximale doorvoersnelheid (2,4 GHz): 300 Mbps ¦ Maximale doorvoersnelheid (5 GHz): 1201 Mbps |
| Type apparaat: | Draadloze router - 3-poorts switch (ingebouwd) |
| Antenne: | Extern |
| Lijncodering: | 1024 QAM, OFDMA |
| Netwerkprotocol: | Statische IP-routing |
| Interfaces: | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 ¦ LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Wifi-klasse: | AX1500 |
| Importgewicht: | 0,30 |
| Datalinkprotocollen: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Netwerkvervoersprotocollen: | PPTP, L2TP, PPPoE |
| Aantal antennes: | 4 |
| Frequentieband: | 2,4 GHz/5 GHz |
