| Brutogewicht: | 0.044 kg |
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Kleur: | Zwart |
| Productbreedte: | 29 mm |
| Productdiepte: | 29 mm |
| Productgewicht: | 0.04 kg |
| Producthoogte: | 88.7 mm |
| Toepassingsgebied: | Buiten |
4043619124169EAN:
| Brutogewicht: | 0.044 kg |
| Frequentie: | 2.4GHz |
| Kleur: | Zwart |
| Productbreedte: | 29 mm |
| Productdiepte: | 29 mm |
| Productgewicht: | 0.04 kg |
| Producthoogte: | 88.7 mm |
| Toepassingsgebied: | Buiten |
Log in om uw bestellingen en accountgegevens te bekijken