LogiLink USB-C-dockningsstation 7-i-1 HDMI/VGA/RJ45/USB-C 100W PD
Art.nr: C44266
Voeg toe aan winkelwagen
Verzendtijd:  4-8 werkdagen
  • Qliro Checkout
  • 50.000+ producten
  • Snelle bezorging
Productinformatie
LogiLink 7-i-1 USB-C-dockningsstation
- HDMI/VGA/RJ45/USB-C 100W PD
Den har även stöd för genomströmningsladdning på upp till 100 W och gigabit ethernet-porten ger en trygg och säker internetanslutning.
• 7-i-1-expansion: 1x USB-C PD, 3x USB-A 3.0, 1x RJ45 Gigabit Ethernet-port, 1x HDMI, 1x VGA
• Ansluter upp till 7 enheter till en bärbar dator/surfplatta via en enda USB-C-kabel (0,20 m)
• Stöd för USB Power Delivery (USB-PD 3.0) för laddning/användning av externa enheter med upp till 100 W
• Stödjer UHD 4K vid 30 Hz upplösningar (3840x2160) över HDMI med HEC, CEC, ARC och HDCP
• Stödjer Full HD 1080p vid 60 Hz upplösningar (1920x1080) över VGA
• Stödjer samtidig användning av VGA/HDMI
• Höga dataöverföringshastigheter på upp till 5 Gbit/s
• Hölje av aluminium
Utöka kapaciteten hos dina USB-C-enheter
7-i-1-utbyggnad
Expandera din bärbara USB-C-dator eller surfplatta direkt med:
1x RJ45 Gigabit Ethernet-port
1x HDMI-utgång
1x VGA-utgångsport
3x USB 3.0-portar
1x USB-C PD 100 W
Bekväm USB-C-laddning
Strömförsörjning via 100 W USB-C Power Delivery-porten för att hålla din laptop/surfplatta fulladdad medan du använder alla andra enheter på dockningsstationen.
Specifikationer:
Ingång: USB-C-kontakt, USB-C PD-laddningsport
Utgång: 3x USB-A hona, 1x VGA hona, 1x HDMI hona, 1x RJ45 hona
HDMI-standard: HDMI 1.4
USB-standard: USB 3.2 Gen 1
Dataöverföringshastighet: Upp till 5 Gbps
Kompatibel med Thunderbolt 3: Ja
Max. USB-C PD-utgång: 5 V/3 A (15 W), 9 V/3 A (27 W), 12 V/3 A (36 W), 15 V/3 A (45 W),
20 V/5 A (100 W)
DisplayPort alternativt läge: Ja
HDCP Version: 1.4
Utgångsupplösning: HDMI: upp till 4K@30 Hz, VGA: upp till 1920x1080@60 Hz
Ethernet-standard: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.az
Ethernet-hastighet: 10/100/1000 Mbps
Strömförsörjning: Drivs via USB-buss
Max. Strömförbrukning: 5 W
Driftstemperatur: 0-45ºC
Luftfuktighet vid drift: 25-60% RH (ingen kondens)