Blackstorm Luna 4PS-120MM ARGB-processorkoeler
Art.nr: C78434
  • LGA 115X, 1366, 1200, 2011, 2066, 1700
  • AM3, AM4, AM5
  • 800 - 1800 RPM
  • 120 mm ventilator
  • Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding
Voeg toe aan winkelwagen
Verzendtijd:  7-10 werkdagen
  • Qliro Checkout
  • 50.000+ producten
  • Snelle bezorging
Productinformatie
ARGB-processorventilator met vier koperen heat pipes, 120 mm ventilator, Hydro Bearing en brede compatibiliteit voor verschillende processorplatforms.
Blackstorm- Blackstormhet assortiment breidt zich uit - Maak kennis met de processorkoeler!
Kenmerken:
  • Compatibel met Intel: LGA 115X / 1366 / 1200 / 2011 / 2066 / 1700
  • Compatibiliteit AMD Socket: AM3 / AM4 / AM5
  • Totale afmetingen: 124 x 76,5 x 157 mm
  • Afmetingen ventilator: 120 x 120 x 25 mm
  • Ventilatorsnelheid: 800 ~ 1800 RPM
  • Luchtstroom: 73,59 CMF
  • Luchtdruk: 2,02 mmH2O
  • Geluidsniveau: 31 dBA
  • AM3, AM4, AM5
  • 800 - 1800 RPM
  • 120 mm ventilator