| Brutogewicht: | 0.31 kg |
| Kleur: | Grijs |
| Leessnelheid: | 2000MB |
| Opslagcapaciteit: | 2TB |
| Productbreedte: | 64.8 mm |
| Productdiepte: | 35 mm |
| Producthoogte: | 12.25 mm |
| Schrijfsnelheid: | 2000MB |
| Verbinding: | USB-C |
| Vormfactor: | External |
4711085939593EAN:
| Brutogewicht: | 0.31 kg |
| Kleur: | Grijs |
| Leessnelheid: | 2000MB |
| Opslagcapaciteit: | 2TB |
| Productbreedte: | 64.8 mm |
| Productdiepte: | 35 mm |
| Producthoogte: | 12.25 mm |
| Schrijfsnelheid: | 2000MB |
| Verbinding: | USB-C |
| Vormfactor: | External |
Log in om uw bestellingen en accountgegevens te bekijken