Denver PMO-15601 15.6 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C
Art.nr: D10170
Verzendtijd:  Tijdelijk uitverkocht
  • Qliro Checkout
  • 50.000+ producten
  • Snelle bezorging
Productinformatie
Product Description
15.6-inch Full HD IPS display for sharp, vibrant images
Portable form factor ideal for professionals on the go
170-degree horizontal and vertical viewing angles for flexible viewing positions
Includes USB-C to USB-C and mini HDMI-HDMI cables for easy connectivity
Built-in speakers with 1-watt output for comfortable audio reproduction
Portable design
Vivid Display
Enhanced Connectivity
DENVER PMO-15601
USB-C to USB-C Cable
Mini HDMI to HDMI Cable
Foldable Magnetic Cover
Product Description DENVER PMO-15601 - LCD Monitor - Full HD (1080p) - 15.6" Device Type LCD Monitor - 15.6" Panel Type IPS Aspect Ratio 16:9 Native Resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080 Brightness 250 cd/m² Contrast Ratio 1000:1 Input Connections Mini HDMI, 2xUSB-C Voltage AC 230 V Color Black Manufacturer Warranty 2 Year Warranty
General Display Type LCD Monitor / TFT Active Matrix Diagonal Size 15.6" Panel Type IPS Aspect Ratio 16:9 Native Resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080 Brightness 250 cd/m² Contrast Ratio 1000:1 Horizontal viewing angle 170 Vertical viewing angle 170 Color Black
Sound Type Speaker Output power / channel 1 Watt
Connection Interface Mini HDMI ¦ 2 x USB-C 3.1 ¦ Headphones
Mechanical VESA mounting interface 75 x 75 mm
Power supply Input voltage AC 230 V