De ATR4650-USB is een kleine condensatormicrofoon die geschikt is voor podcasting, video- en teleconferenties en incidentele opnametoepassingen, zoals vergaderingen, gesprekken en notities. De microfoon heeft een omnidirectioneel opnamepatroon voor volledige 360°-dekking. De kabel van 1,8 m is voorzien van een USB-C-connector en wordt geleverd met een USB-C-naar-USB-A-adapter, zodat u hem kunt aansluiten op de USB-poort van computers, tablets, smartphones en andere apparaten. Met zijn geïntegreerde kledingklem kan de ATR4650-USB ook als reversmicrofoon worden gebruikt. Of hij kan in de meegeleverde smalle profielbevestiging worden geklikt en aan een computerscherm of ander oppervlak worden bevestigd.
| Verpakkingshoeveelheid: | 1 |
| Microfoon/gevoeligheid: | -48 dB |
| Microfoon/frequentierespons: | 50 - 13.000 Hz |
| Importhoogte: | 0 |
| Diversen/meegeleverde accessoires: | Bevestiging voor montage van microfoon op beeldscherm |
| Aansluitingen / aansluitingstypen: | Microfoon (24-pins USB-C) |
| Header-model: | 4650-USB |
| Importdiepte: | 0 |
| Header-productlijn: | Audio-Technica ATR |
| Diversen/kabelgegevens: | Microfoonkabel - 1,8 m ¦ USB-C naar USB-A-adapter |
| Microfoon/besturingslaag voor microfoon: | Omnidirectioneel |
| Importbreedte: | 0 |
| Importgewicht: | 0,08 |
| Microfoon/microfoon type: | Condensator |
| Microfoon/aansluittechniek: | Aangesloten via kabel |
| Diverse kleurcategorie: | Zwart |
| Algemeen/aanbevolen gebruik: | Conferentie - grens |
| Microfoon/specificaties voor geluidsingang: | Omnidirectioneel - 50 - 13.000 Hz |
| Koptekst: | Audio-Technica |
| Algemeen / Producttype: | Microfoon - USB |
